Ekip Film Hakkında

1998’de kurulan Ekip Film ulusal ve uluslar arası belgesel filmler, tanıtım filmleri ve reklam filmleri üreten bir yapım şirketidir. Ekip Film yapımlarıyla birçok ulusal ve uluslar arası ödüle layık görülmüştür. Tolga Örnek ve Burak Örnek yöneticiliğinde çalışan Ekip Film TV filmleri, TV programları, uluslar arası drama filmleri dahil olmak üzere daha geniş kapsamda çalışma kararı almıştır.

Ekip Film Filmografisi :

Tanıtım Filmleri

Reklam Filmleri

Ekip Film kendi ürettiği filmlerin yurtdışında ses getiren filmler olması sayesinde bir çok yabancı kanal ve yapım şirketi ile iletişim halindedir. Bu sayede türkiye’de çekim yapmak isteyen yabancı şirketlere yapım desteği, senaryo editörlüğü, araştırma desteği, yerel prodüksiyon hizmeti ve her konuda ihtiyaç duydukları danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

BBC Kanalının 2006 yılında hazırladığı “In Search of Lost Worlds-The Hittites” adlı belgeselinde Ekip Film, senaryo danışmanlığı, araştırma ve türkiye’de yapılan çekimlerin organize edilmesi görevlerini üstlenmiştir.

History Channel adına Digital Ranch adlı Amerikan prodüksiyon şirketi tarafından 2005 – 2006 yıllarında hazırlanan ve Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihini anlatan belgesel için Ekip Film, senaryo danışmanlığı, araştırma ve türkiye’de yapılan çekimlerin organize edilmesi görevlerini üstlenmiştir.

 

www.ekipfilm.com

www.ekipfilm.net

Tel: 0212 288 97 07

Faks: 0212 272 10 65

e-posta: ekip@ekipfilm.com

zwanga